ALGAVITAL: Organické doplňky z řas pro každodenní použití

Na světě existuje více než 400 000 různých druhů řas a poznatky o této nejstarší rostlině na světě se díky vědeckému výzkumu stále rozšiřují. Díky obzvláště vysoké hustotě živin s mnoha vitamíny a minerály, ale také díky obsažené zelené barvě listů, chlorofylu, jsou pro naši výživu obzvláště cenné. V porovnání se špenátem, petrželí nebo zelím obsahují řasy mnohonásobně více. Řasy se jako potravina používají již po mnoho staletí, zejména v Asii. V posledních letech se o prospěšnosti řas začalo stále více mluvit i v Evropě a dnes jsou často nedílnou součástí jídelníčku mnoha lidí, kteří dbají na správnou výživu.

Řasy jsou skutečnou superpotravinou. Superpotraviny jsou potraviny, které svými zdravými složkami podporují organismus nebo posilují imunitní systém. Pomáhají také předcházet různým onemocněním, protože tělo je zásobeno všemi životně důležitými živinami a nemusí kompenzovat jejich nedostatek.

Doplňky stravy s řasami ALGAVITAL

Bez přídatných látek
Bez konzervačních látek
Neobsahuje těžké kovy

Certifikace ekologického zemědělství

Díky pečeti Evropské unie pro ekologické zemědělství, pečeti kvality a testování, kterou najdete na každé lahvi ALGAVITAL, si můžete být jisti, že výrobky ALGAVITAL jsou jednoznačně certifikovány jako ekologické. Podléhají také přísným laboratorním kontrolám.

Doplňky stravy z řas ALGAVITAL

Přírodní síla řas od společnosti ALGAVITAL poskytuje komplexní podporu. Dbáme na původ, kvalitu a čistotu našich holistických doplňků stravy vysoké kvality – v souladu s naším mottem: Se silou přírody pro více radosti ze života!

Zakladatelé společnosti Algavital, Hans Ludwig a Peter Hein, patřili v německy mluvících zemích k průkopníkům v oblasti řas, minerálů a vitálních látek. Společnost ALGAVITAL se již 20 let věnuje sdílení poznatků o všestrannosti řas.

Objevte nyní

Organická spirulina
Organická chlorella
Organické řasy AFA

Organická spirulina

Řasa spirulina je považována za matku všech řas a je obzvláště bohatá na vlákninu a bílkoviny. Pro naše pelety Algavital Spirulina používáme pouze řasy ze sladkovodních jezer, přírodních pramenů a slaných jezer, protože se vyskytují v obzvláště čisté a průzračné vodě. Vyznačují se jasně tyrkysově modrou barvou a jemnou květinovou vůní. Řasa spirulina obsahuje v průměru 65 % bílkovin, což je nejvyšší obsah bílkovin ze všech přírodních potravin – ideální doplněk každodenní stravy. V této řase se nacházejí přírodní antioxidanty jako vitamin A a fykocyanin, vitaminy jako vitamin K, ale také železo a hořčík.

Bio Spirulina

Dokonce i Aztékové v 16. století lovili tyto řasy z jezer na náhorních plošinách pomocí jemných sítí, aby využili jejich prospěšnosti. Dokonce i NASA doporučuje spirulinu jako skvělý doplněk vyvážené stravy!*Bio Spirulina

Vše o užívání doplňků Spirulina

Často vyvstává otázka, pro koho má užívání doplňků spiruliny smysl. Spirulina může být dobrým doplňkem stravy každého, kdo chce vést vyvážený životní styl. Pokud si chcete být jisti, měli byste se před užíváním poradit se svým lékařem.

Další často kladenou otázkou je, jak a kdy by se měly pelety Algavital Spirulina užívat. Pelety Algavital Spirulina se mohou buď rozpustit na jazyku, žvýkat nebo užívat vcelku s vodou. Doporučujeme užívat 4 granule dvakrát denně s jídlem. Aby tělo spirulinu dobře vstřebalo, měli byste dbát na dostatečné množství pití. V závislosti na vašem životním stylu se příjem může od doporučení lišit.

Organická chlorella

Naše chlorellové pelety vděčí za svou jemnou, příjemně travnatou chuť a intenzivní zelenou barvu růstu řas ve sluncem zalitých vodních nádržích. Řasy Chlorella jsou známé svou schopností odstraňovat toxiny a těžké kovy ze systémů nebo životního prostředí. Cenné fytonutrienty obsažené v řasách mohou být ideální pro vyrovnání případných nedostatků v rovnováze živin v těle. Řasy chlorella obsahují různé antioxidanty a živiny, například železo, zinek a draslík nebo vitaminy A, B a K. Pelety chlorelly jsou bohaté na vlákninu a bílkoviny. Lisované pelety ALGAVITAL jsou samozřejmě čistě přírodní produkt, bez pesticidů, těžkých kovů a dalších reziduí.Organická řasa Chlorella

Bio Chlorella

Vše, co potřebujete vědět o užívání doplňků stravy s chlorellou

Je známo, že řasy jsou dobře snášeny a mohou se užívat dvakrát denně ve formě 4 tablet, které se zapíjejí dostatečným množstvím vody v době jídla. Pokud současně užíváte léky, doporučujeme vám, abyste se o možných interakcích poradili s lékařem, stejně jako před užíváním jakéhokoli doplňku stravy.

Chlorella se od spiruliny liší tím, že chlorella je zelená řasa, nikoliv modrozelená řasa jako spirulina. Chlorella má také raději sladkou vodu, zatímco spirulina je řasa mořská. Chlorella je první volbou mnoha našich zákazníků, pokud jde o detoxikaci nebo odstranění nežádoucích látek.

Organické řasy AFA (Aphanizomenon Flos Aquae)

Pouze v jedinečném mikroklimatu jezera Klamath v Oregonu se vyskytuje divoce rostoucí sinice AFA. Výsledkem je 100% přírodní produkt bohatý na vlákninu a bílkoviny. Řasy AFA jsou mikrořasy, stejně jako spirulina a chlorella. Jeho výjimečnou vlastností je vysoká využitelnost bílkovin, což znamená, že lidský metabolismus dokáže lépe vstřebávat a využívat esenciální aminokyseliny. V USA je řasa AFA již několik let známá jako superpotravina, nyní se o ní začíná mluvit a dostává se na stůl i v Evropě.Objednejte si organickou řasu AFA.

Bio AFA

Vše, co potřebujete vědět o užívání doplňků AFA

Všem, kteří chtějí do svého denního jídelníčku zařadit dostatečné množství superpotravin, doporučujeme užívat dvakrát denně 3 granule z řas AFA a zapít je dostatečným množstvím vody během jídla.

Share

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..